ŠKOLY VYŇATY Z MIMOŘÁDNÉHO OPATŘENÍ

3. 9. 2020

Vážení rodiče, máme pro Vás dobrou zprávu.

Dle aktualizace manuálu pro provoz škol a šk. zařízení byly školy vyňaty z mimořádného opatření a není, v současné době povinnost nošení roušek v prostorách MŠ.

Jelikož vládní opatření se velmi rychle mění, věnujte, prosím, pozornost sdělením, které vyvěšujeme na označených místech a vkládáme na webové stránky.

I nadále však platí, abyste se v MŠ zdržovali co nejkratší dobu. Při příchodu proveďte dezinfekci rukou. Zajistěte, aby si dítě omylo řádně ruce mýdlem. Dítě předejte před třídou. Do třídy nevstupujte.

Děti s příznaky nemoci nebudou do MŠ přijaty ( zvýšená teplota, kašel, infekční rýma, jiné příznaky akutních cest). Pokud Vaše dítě trpí alergickou rýmou, vyžádejte si potvrzení o bezinfekčnosti od svého lékaře.

Je v zájmu nás všech, aby se nemoc nepřenášela. Buďte, prosím, ohleduplní a dodržujte bezpečnostní opatření.

Sledujte, prosím, webové stránky, kde jsou aktuální informace.

Opatření platí od 3.9.2020 do odvolání.

Děkuji za pochopení

3.9.2020