Dezinfekce prostor, znovuotevření MŠ

26. 2. 2021

Vážení rodiče,

od 1.3. bude MŠ Letná, pracoviště Letná opět v provozu. Nastoupit mohou děti, které nebyly v karanténě, dále děti, kterým skončila karanténa a mohou se prokázat negativním testem. V případě, že Vaše dítě nebylo testováno, dodržte, prosím 14 denní karanténu. Informace o karanténě jste dostali do emailu.

Z důvodu trvající karantény některých zaměstnanců není možné obnovit běžný provoz, některé třídy budou muset být spojeny.

Pro bezpečnost nás všech, Vašich dětí a zaměstnanců, byla školka kompletně dezinfikována odbornou firmou.

Žádám Vás, abyste do školky nevodili děti, které jsou nemocné nebo mají nějaké příznaky (rýma, kašel, teplota, bolesti,..). Máte možnost využít zdarma antigenní testy ve Vrchlabské nemocnici ( berou i bez objednání).

Děkuji za pochopení

Pěkný den